1 тур
Ягуар - ФСК Зоря (22.04) сб. 4:0
ФК Турбів - Патріот (22.04) сб. 8:0
Фортуна - Десна (22.04) сб. 2:0
Лісовоград - ФК Павлівка (21.04) пт. 1:3
Стімул - Вал-Ком (21.04) пт. 3:0
Колос Махн. - Граніт (22.04) сб. 2:1
2 тур
Патріот - Ягуар (28.04) пт. 0:4
ФСК Зоря - Десна (30.04) нд. 0:0
ФК Павлівка - ФК Турбів (30.04) нд. перенесено
Вал-Ком - Фортуна (29.04) сб. 1:4
Лісовоград - Граніт (30.04) нд. 3:2
Стімул - Колос Махн. (29.04) сб. 2:1
3 тур
Десна - Ягуар (05.05) пт. 1:4
Патріот - ФК Павлівка (07.05.) нд. 0:3
Вал-Ком - ФСК Зоря (06.05.) сб. 2:0
ФК Турбів - Граніт (07.05) нд. перенесено
Колос Мах. - Фортуна (06.05) сб. 3:1
Лісовоград - Стімул (07.05.) нд. 1:0
4 тур
Ягуар - ФК Павлівка (12.05) пт. 5:1
Вал-Ком - Десна (14.05) нд. 1:1
Патріот - Граніт (13.05) сб. 1:4
Колос Мах. - ФСК Зоря (14.05) нд. 3:0
ФК Турбів - Стімул (14.05) нд. 4:1
Фортуна - Лісовоград (13.05) сб. 3:2
Кубок серед сільських команд 1/4
ФСК Зоря - Десна (17.05) ср. 0:3
Лісовоград - Вал-Ком (17.05) ср. 1:2
Граніт - Патріот (17.05) ср. 4:0
Стімул - ФК Павлівка (17.05) ср. 6:3
5 тур
Ягуар - Вал-Ком (19.05) пт. 4:1
ФК Павлівка - Граніт (21.05) нд. 0:1
Десна - Колос Мах. (20.05) сб. 2:1
Стімул - Патріот (21.05) нд. 3:1
ФСК Зоря - Лісовоград (21.05) нд. 0:1
ФК Турбів - Фортуна (20.05) сб. 1:0
Кубок серед сільських команд 1/4
Десна - ФСК Зоря (24.05) ср. 3:0
Вал-Ком - Лісовоград (24.05) ср. 1:4
Патріот - Граніт (24.05) ср. 0:5
ФК Павлівка - Стімул (24.05) ср. 3:0
|
6 тур
Ягуар - Граніт (26.05) пт. 2:0
Колос Мах. - Вал-Ком (27.05) сб.
Стімул - ФК Павлівка (28.05) нд.
Лісовоград - Десна (28.05) нд.
Фортуна - Патріот (27.05) сб. 10:1
ФСК Зоря - ФК Турбів (28.05) нд.
Кубок серед сільських команд 1/2
Десна - Лісовоград (31.05) ср.
Граніт - ФК Павлівка (31.05) ср.
7 тур
Колос Мах. - Ягуар (02.06) пт.
Стімул - Граніт (04.06) нд.
Вал-Ком - Лісовоград (03.06) сб.
ФК Павлівка - Фортуна (04.06) нд.
Десна - ФК Турбів (04.06) нд.
Патріот - ФСК Зоря (03.06) сб. 0:2
Кубок серед сільських команд 1/2
Лісовоград - Десна (07.06) ср.
ФК Павлівка - Граніт (07.06) ср.
8 тур
Ягуар - Стімул (09.06) пт.
Лісовоград - Колос Мах. (10.06) сб.
Фортуна - Граніт (10.06) сб.
ФК Турбів - Вал-Ком (11.06) нд.
ФСК Зоря - ФК Павлівка (11.06) нд.
Патріот - Десна (11.06) нд. 1:5
9 тур
Лісовоград - Ягуар (16.06) пт.
Стімул - Фортуна (17.06) сб.
Колос Мах. - ФК Турбів (18.06) нд.
ФСК Зоря - Граніт (18.06) нд.
Вал-Ком - Патріот (17.06) сб. 6:1
Десна - ФК Павлівка (18.06) нд.
10 тур
Ягуар - Фортуна (23.06) пт.
ФК Турбів - Лісовоград (25.06) нд.
ФСК Зоря - Стімул (25.06) нд.
Патріот - Колос Мах. (24.06) сб.
Десна - Граніт (25.06) нд.
ФК Павлівка - Вал-Ком (24.06) сб.
11 тур
ФК Турбів - Ягуар (30.06) пт.
Фортуна - ФСК Зоря (01.07) сб.
Лісовоград - Патріот (01.07) сб.
Десна - Стімул (02.07) нд.
ФК павлівка - Колос Мах. (02.07) нд.
Вал-Ком - Граніт (01.07) сб.
|